fbpx

Wiosenna sesja w sadzie

by blazej
24 marca 2022

Jeśli chcesz zarezerwować termin Twojej wiosennej sesji w sadzie jabłoniowym, lub wykupić dla kogoś voucher – skorzystaj z poniższego formularza ??????


  W końcu wiosna! Spokojnie możemy schować zimowe, grube kurtki i cieszyć się większą ilością słońca i dłuższym dniem. O ile zima może dostarczyć nam pięknych krajobrazów ( jeśli spadnie śnieg? ), to wiosna wręcz atakuje nas swym pięknem. Cała przyroda budzi się do życia, trawa nabiera kolorów i wszystko kwitnie. Czemu z tego nie skorzystać i wybrać się na wiosenną sesję w sadzie?

  Piękna sesja zdjęciowa w sadzie, w jabłoniach to nie tylko zdjęcia. To też czas spędzony razem i zatrzymane chwile, piękna pamiątka na lata, która świetnie będzie prezentowała się na ścianach Twojego domu, lub na półkach u rodziny. Sesja zdjęciowa w sadzie może też być wspaniałym pomysłem na sesję narzeczeńską lub sesję poślubną.

  Zatem z kim na taką wiosenną sesję zdjęciową w jabłoniach się udać? Odpowiedź poniżej.

  Sesja w sadzie Łódź

  Komu, komu zdjęcia w sadzie?

  Piękno wiosennego, kwitnącego sadu może być wykorzystane na wiele sposobów. 

  Jeśli przygotowujesz się do ślubu, sesja narzeczeńska w sadzie może być świetnym początkiem dla ślubnej historii. Jako Para Młoda możesz wydrukować te zdjęcia i podarować rodzicom i dziadkom w ramach podziękowań. 

  Sesja rodzinna w sadzie to po narzeczeńskiej sesji wśród kwitnących jabłoni moje drugie skojarzenie. Wiosenna sesja dzieci będzie wspaniałym wspomnieniem na lata i uwierzcie mi – wracając do tych zdjęć z sadu przez wiele, wiele lat wasze serce będzie ogarniało miłe ciepło, a i łezka w oku się zakręci do miłych wspomnień. Wiosenna sesja dziecięca to nie tylko wspólne zdjęcie – pośród wspólnych zdjęć pojawi się też wiosenny portret. Plenerowa sesja w sadzie to bardzo naturalna sesja rodzinna. 

  Innym sposobem na wykorzystanie piękna kwitnących jabłoni jest sesja ciążowa w sadzie. Wybuchająca pięknymi kwiatami wiosna i sesja brzuszkowa w sadzie to świetne połączenie.

  Sesja w sadzie – jak się ubrać?

  Kwiecień plecień… pogoda w kwietniu może być kapryśna. Z jednej strony piękne, grzejące słońce, z drugiej – chłodne wieczory i ewentualne deszcze. Pewnie będziesz w stanie określić jaka jest pogoda i przewidzieć ewentualne komplikacje. Zalecam zabrać kurtkę. W czasie sesji na spokojnie możemy ją na chwilę zdjąć. 

  Jak zatem ubrać się do zdjęć? 

  Przede wszystkim, jeśli nie wybieracie się na sesję samotnie, chciałbym żebyście ubrali się spójnie – podobnie jeśli chodzi o kolorystykę i materiały.

  Jeśli chodzi o kolorystykę musimy dopasować się do koloru zielonego i białego. Dobrym wyborem będą na pewno kolory takie jak: biały (serdecznie polecam do każdej sesji), błękitny, lekki róż, ecru.

  Dla Pań proponuje wiosenną zwiewną sukienkę właśnie w tych kolorach. Panowie – biała koszula+spodnie w tych kolorach. Innym zestawem mogą być białe koszulki i jeansy. 

  To raczej nie jest sztywna sesja więc przede wszystkim zadbaj aby było Ci wygodnie. Przed każdą sesją plenerową kontaktuję się jeszcze aby omówić kwestię ubioru, ewentualnego makijażu, przykładowych póz – nie zostajecie z tym sami ?

  Podczas naturalnej sesji w sadzie możemy wykorzystać piękne kwiatowe czepce. Wkrótce pojawi się wpis o czepcach którymi dysponuje. Czepce to piękne kwiatowe opaski – jest kilka zestawów które może założyć matka i córka (ewentualnie dwie córki).

  Dodatki jakie możecie ze sobą zabrać to opaski dla waszych pociech, kocyk, kapelusze słomkowe.

  Naturalna sesja – prezent 

  Jak przy każdej z okazji możesz podarować bliskiej osobie voucher na sesję zdjęciową w sadzie. Zadzwoń do mnie i zamów voucher.

  A tutaj podejrzysz jak wyglądają vouchery podarunkowe na sesję zdjęciowe.

  Kiedy na zdjęcia w sadzie?

  Jabłonie kwitną zwykle w kwietniu lub na przełomie kwietnia i maja. Jestem w stałym kontakcie z właścicielem sadu, więc mam pewną informację o tym jak w danym momencie wygląda sad i czy zdjęcia są możliwe ?

  Najświeższe informacje na temat tych naturalnych sesji w sadzie znajdziecie na moich social mediach

  Wydarzenie na Facebooku

  Instagram

  Fanpage na Facebooku

  Gdzie odbędą się wiosenne sesje w sadzie?

  Wiadomo, w sadzie jabłoniowym. 

  W tym roku sesje będą zlokalizowane w Głownie pod Łodzią. 

  Zapraszam więc na sesję w jabłoniach wszystkich zainteresowanych zdjęciami w sadzie z Łodzi i okolic.

  Koszt sesji w sadzie

  Sesje zdjęciowe w sadzie mają różne ceny. 

  Naturalna sesja rodzinna, sesja z przyjaciółmi, sesja z wnukami w indywidualnym terminie to koszt 450zł – w cenie otrzymacie 12 obrobionych zdjęć w formie elektronicznej + wydruk w formacie 10x15cm

  Sesja narzeczeńska w sadzie to koszt 680zł – w cenie 30 obrobionych zdjęć w formie eletronicznej + wydruk w formacie 20x30cm

  Sesja ciążowa w sadzie – tutaj cena jest zależna od jej zakresu i wynosi od 600-1000zł

  Sesja zdjęciowa w jabłoniach trwa około 1,5h, zdjęcia otrzymujecie po około tygodniu.

  Śledź informacje o wiosennych sesjach w sadzie

  Wydarzenie na Facebooku

  Instagram

  Fanpage na Facebooku

  Obejrzyj inne zdjęcia z plenerów które robię

   Leave a comment