fbpx

o mnie

Jestem Błażej Górczyński –
fotografuję ważne chwile

Nie raz próbowałem napisać coś o sobie. Zawsze wychodziło zbyt sztywno lub nieodpowiednio luzacko. Chciałbym żebyście wiedzieli, że najważniejszą wartością w biznesie który prowadzę jest dla mnie profesjonalizm i zadowolenie klienta. To znaczy, że jeśli podejmuje się zrobienia czegoś na zadanym poziomie – to zrobię wszystko żeby dotrzymać deklaracji. To znaczy, że jeśli macie problem możecie się do mnie odezwać i nie zostaniecie odprawieni z kwitkiem. To znaczy że na waszą uroczystość będę odpowiednio ubrany, że będę miał zapasowy sprzęt, że nie będę dla Was kolejną „rzeczą” o której musicie pamiętać w TYM DNIU, a raczej nowym znajomym, który w razie potrzeby potrafi pomóc. Nie boję się poważnie porozmawiać, a także bawić się razem z Wami – oddaję tyle energii ile dostaję.  Fotograf ślubny – dla mnie to powołanie.

fotografia Górczyński, fotograf ślubny łódź, fotograf rodzinny łódź, ojciec trzyma swoją córkę, córka patrzy zdziwiona, studio, ciemne tło

Kim jestem na co dzień?

Prywatnie jestem mężem Dominiki i ojcem Marianny. Lubię spacerować, robić zdjęcia, słuchać muzyki - gram na gitarze :). Lubię też motocykle - czeka na mnie WSKa. Odwiedzam też z córką galerie sztuki.
Poza tym pracuje na etacie jako grafik komputerowy. Najbardziej lubię duże publikację i tworzenie identyfikacji wizualnej.

Fotografia ślubna

Przede wszystkim jestem fotografem ślubnym. Wykonuje reportaże ślubne oraz sesje przedślubne i plenery poślubne.

Fotografia naturalna/lifestylowa

Wykonuje zarówno sesję przy naturalnym jak i sztucznym świetle studyjnym. Często łącze te dwie techniki, nadal oferując naturalne sesje zdjęciowe.

Sesje rodzinne

Poza fotografią ślubną zajmuje się również sesjami rodzinnymi. Mogę przeprowadzić sesję rodzinną w Waszym domu, na spacerze w lesie, w warunkach studyjnych. Najbardziej lubię sesje rodzinne w domowym zaciszu - czyli Waszych naturalnych warunkach życia.

poznałeś mnie nieco, daj poznać siebie

Odezwij się do mnie przez formularz i napisz na jakiej sesji fotograficznej Ci zależy. Jestem pewny że będę mógł pomóc.