fbpx

Wiosenna sesja w jabłoniach

by blazej
2 marca 2021

Za chwilę kwiecień. Początek wiosny. W końcu będziemy mogli odpocząć od noszenia grubych kurtek i cieszyć się większą ilością słońca i dłuższym dniem. O ile zima może dostarczyć nam pięknych krajobrazów ( jeśli spadnie śnieg? ), to wiosna wręcz atakuje nas swym pięknem.Cała przyroda budzi się do życia, trawa nabiera kolorów i wszystko kwitnie. Czemu z tego nie skorzystać?
Piękna sesja zdjęciowa w jabłoniach to nie tylko zdjęcia.  To też czas spędzony razem i zatrzymane chwile, piękna pamiątka na lata, która świetnie będzie prezentowała się na ścianach Twojego domu, lub na półkach u rodziny. Z kim na taką sesję zdjęciową w jabłoniach się udać?  Odpowiedź poniżej.

Jakie sesje zdjęciowe pasują do sesji w jabłoniach?

Sesję zdjęciową w jabłoniach kieruję przede wszystkim do zakochańców, do par które przygotowują się do ślubu i dla rodzin. Taki plener w jabłoniach jest też dobrym pomysłem na prezent.  Naturalna sesja zdjęciowa wśród kwitnących drzew . Podsumowując, na zdjęcia plenerowe w jabłoniach zapraszam w szczególności pary i rodziny.

Jak przygotować się do sesji zdjęciowej w jabłoniach?

Pogoda w kwietniu może być kapryśna. Z jednej strony piękne słońce, z drugiej – może padać. W czasie deszczu nie będziemy robić zdjęć. Zastanów się dobrze w co się ubierzesz. Może być ciepło, ale mimo słońca może też być chłodno. Dobrze zabrać ze sobą coś cieplejszego, co można założyć i ogrzać się w przerwie między kolejnymi kadrami.

Jak się ubrać do zdjęć?

Dobrze żebyście byli ubrani w miarę spójnie. Sukienki są mile widziane, ale możecie też założyć jeansy i koszule/koszulki. To raczej nie jest sztywna sesja więc przede wszystkim zadbaj aby było Ci wygodnie. Przed każdą sesją plenerową kontaktuję się jeszcze aby omówić kwestię ubioru, ewentualnego makijażu, przykładowych póz – nie zostajecie z tym sami 🙂

Kiedy sesja w jabłoniach?

Jabłonie kwitną zwykle przez pierwsze dwa tygodnie kwietnia, mimo to należy być elastycznym – mogą zacząć kwitnąć wcześniej, lub też później. Jestem w stałym kontakcie z właścicielami sadów, więc mam pewną informację o tym jak w danym momencie wygląda sad i czy zdjęcia są możliwe 🙂

Sesje zdjęciowe w jabłoniach planuje w pierwszych dwóch tygodniach kwietnia. Konkretne terminy będę ustalał z Wami indywidualnie.

Zapraszam również na dwa ogólne terminy sesji: 6 oraz 7 kwietnia.

Gdzie na sesję w jabłoniach?

Wiadomo do sadu jabłoniowego (hehe). Gospodarze z którymi jestem w kontakcie posiadają swoje sady w Głownie i drugi na obrzeżach Łodzi. Zapraszam więc na sesję w jabłoniach wszystkich zainteresowanych z Łodzi i okolic.

Koszt sesji w jabłoniach

Koszt sesji w terminie indywidualnym to 500 zł – w cenie otrzymacie 10 obrobionych zdjęć w formie elektronicznej+druk. Sesja zdjęciowa w jabłoniach trwa około 1,5h, zdjęcia otrzymujecie po około tygodniu.

Będzie też podany jeden lub dwa stałe terminy. Koszt sesji w zadanych terminach to 400zł /10 zdjęć w formie elektronicznej + druk.

Umów się już dzisiaj na sesję zdjęciową w jabłoniach!

Skorzystaj z poniższego formularza i zapisz się na sesję.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Najświeższe informacje na temat sesji na Social Mediach

Wydarzenie na Facebooku

Instagram

Fanpage na Facebooku

Obejrzyj inne zdjęcia z plenerów które robię