fbpx

Jesienna sesja rodzinna w Łodzi 2021

by blazej
16 września 2021
matka z dzieckiem w parku jesienią, matka całuje w policzek dziecko, w tle drzewa i zieleń

Kolejna okazja na wspaniałe zdjęcia w Łodzi.

Każda pora roku ma swój urok. Na wiosnę mamy pięknie kwitnące jabłonie (więcej o sesji w kwitnących jabłoniach tutaj), lato ma słońce i wakacje, zimą – piękne czapy śnieżne na drzewach i spokojny, czysty krajobraz. Jesień natomiast atakuje nas swymi ciepłymi kolorami – nie bez powodu w Polsce nazywamy jesień „złotą”. Temperatura zachęca do spacerów i podziwiania jej kolorów, a także jesiennych sesji rodzinnych, czy też innych sesji zdjęciowych.

To też świetna pora na zacieśnianie więzi z bliskimi. Jest wiele aktywności które mogą w tym pomóc. Podczas spaceru można zbierać liście różnych drzew i tworzyć z nich piękne kompozycje, można też zbierać kasztany i żołędzie i budować jesienne kasztanowe ludziki. Jesień to również czas zbiorów – jabłka, dynie i inne dary natury. Czy wśród tych aktywności znajduje się jesienna fotografia?

Dla kogo jest ten plener?

Zapraszam Cię serdecznie na jesienny plener rodzinny. Jak przeczytałeś, jesień charakteryzuje się pięknymi, ciepłymi kolorami, które to jesienna sesja zdjęciowa ma za zadanie uchwycić. Jeśli dołożymy do tego zabawę w liściach, czy też zwyczajny rodzinny jesienny spacer – efekt jest czystą magią.

Jeśli interesuje Cię jesienna sesja zdjęciowa dzieci, jesienny plener rodzinny, i ogólnie jesienne zdjęcia czy jesienna sesja fotograficzna, obserwuj wydarzenie na Facebooku lub napisz do mnie (kontakt). Łódź i okolice

Jesienna sesja – jak się ubrać?

Jeśli chodzi o ubiór na jesienną sesję fotograficzną to przede wszystkim tak żeby nie było Ci zimno – czyli trochę na cebulkę, tak żeby w razie potrzeby coś z siebie zdjąć lub założyć. Kolorystyka na jesiennej sesji jest bogata w ciepłe barwy – takie też zakładamy na siebie (tutaj informacja o tym jakie to ciepłe i jakie to zimne barwy 🙂 ). Co do stylu – to podczas jesiennej sesji rodzinnej warto ubrać się podobnie i raczej bardziej elegancko ale luźno. Tzn, koszula + sweter + spodnie (jeans/inne materiały), sukienka + kurteczka, dla dzieci podobnie :).

Jesienna sesja koszt i czas trwania

Koszt jesiennej sesji rodzinnej w jednym z łódzkich parków to 450zł za 8 zdjęć w formie elektronicznej + wydruk 20x25cm. Czas trwania jesiennej sesji plenerowej – około 1h.

Wiem, że część z Was to „jesieniary” i często macie swoje ulubione miejsca które lubicie odwiedzać szczególnie jesienią – jeśli interesuje Was sesja fotograficzna jesienna w wybranym przez Was miejscu – zaproście mnie do siebie! Koszt jesiennej sesji fotograficznej w wybranym przez Was miejscu to 680zł za 15 ujęć razem z wydrukiem w formacie 20×25. Czas trwania takiej sesji to około 2h. Dojazd w granicach Łodzi jest wliczony w cenę.

Poniżej kilka zdjęć z zeszłego roku – jesienna sesja rodzinna w Łodzi, wykonana w parku Poniatowskiego 🙂

Do zobaczenia na jesiennym plenerze!

    Leave a comment