fbpx

Czy wiesz czego spodziewać się na sesji świątecznej?

by blazej
29 września 2021
dziewczynka z mamą siedzi, w tle choinka, klinik na biegunach, świąteczna sceneria, sesja świąteczną, mini sesja swiateczna

////////DODATKOWE TERMINY POŚWIĄTECZNYCH SESJI ŚWIĄTECZNYCH

Dodatkowe terminy poświątecznych sesji świątecznych: 8 i 15 stycznia

Organizuje poświąteczne Sesje Świąteczne dla tych którzy nie załapali się lub nie mogli umówić się przed świętami. Proponowane terminy to dwie soboty – 8 i 15 stycznia. Jako że po sezonie świątecznym – cena również poświąteczna – 250zł. Zapraszam!

Przeprowadzam wtedy też sesje portretowe w prezencie na Dzień Babci i Dzień Dziadka (albo portrety wnuków z dziadkami, albo tylko wnucząt na prezent dla dziadków). Pozdrawiam serdecznie i życzę Szczęśliwego Nowego Roku

Rezerwacja terminów

Poniżej formularz zgłoszeniowy którego możesz użyć aby zarezerwować termin. Możesz też do mnie zadzwonić lub napisać na Facebooku  Świąteczna sesja rodzinna – o co chodzi

  Witajcie po raz kolejny! Z przyjemnością zapowiadam kolejną, drugą już edycje rodzinnych sesji świątecznych w Fotografia Górczyński!

  W zeszłym roku przygotowałem dla Was dwie scenerię – jedną czysto dla dzieci i drugą dla rodziców i dzieci. Tegoroczna świąteczna sesja zdjęciowa również będzie miała dwie scenki o podobnym podziale.


  Gdzie odbywa się zimowa sesja świąteczna?

  Spotykamy się w zadbanym biurze na 3 pietrze przy ulicy Łąkowej 11. Jest to budynek naprzeciw sklepu z fotelikami „Osiem gwiazdek”. Biuro jest dość obszerne, główne pomieszczenie ma ogromne okno, na ziemi jest wykładzina. Studio posiada osobny pokój w którym można na spokojnie się przebrać. Mamy również do dyspozycji łazienkę na piętrze – zaraz obok studia. Do dyspozycji jest parking przy budynku.

  Jak wygląda Świąteczna sesja zdjęciowa

  Moim głównym zadaniem poza dostarczeniem Ci najlepszych zdjęć, jest zapewnienie ciepłej i sympatycznej atmosfery. Przed sesją wysyłam wszystkim uczestnikom maila z potrzebnymi informacjami – takimi jak godzina, miejsce – pinezka do Map Googla, parking, o czym pamiętać, jak się ubrać oraz telefonem kontaktowym – wszystko w jednym miejscu, żeby zminimalizować stres i czerpać przyjemność z sesji 🙂

  Jak się ubrać na sesje świąteczne?

  Ze względu na COVID i ilość sesji, nie zapewniam strojów do sesji – w akapicie poniżej kilka wskazówek jak się ubrać na taką sesję. Jeśli chcecie zabierzcie ze sobą akcesoria (zarówno dla siebie jak i waszych pociech) – ulubiona maskotka, fajna czapka/szalik/rękawiczki, ciepłe kapcie, skarpety, książkę z wigilijnymi opowieściami 🙂 – to co kojarzy się ze świętami.

  Przebieg zimowej sesji świątecznej

  Sesję zaczynamy od scenki dla dzieci. Wykonuje wtedy portrety indywidualne, ale jeśli dzieci jest więcej niż jedno – staram się też zrobić im wspólne zdjęcie.

  Potem przechodzimy do drugiej scenki – do zdjęć całej rodziny. I tutaj powstaje kilka portretów rodzinnych w różnych konfiguracjach.

  Sama sesja nie powinna trwać dłużej niż pół godziny, do tego trzeba doliczyć czas na przygotowanie się, około 15 minut. Proszę przybywać punktualnie ze względu na innych uczestników sesji.

  Po sesji, przygotowuje Wam pakiet 5 gotowych zdjęć, a także dodatkowe zdjęcia jeśli chcielibyście dokupić kilka kadrów.

  Dlaczego dokonuje wyboru tych 5 zdjęć sam? Zajmuje się tym już kilka ładnych lat. Podczas sesji Was ustawiam, prowadzę cały czas tak aby pokazać Was jak najbardziej atrakcyjnie. Przy wyborze zdjęć jestem też bardziej obiektywny. Naturalnie możecie dobrać dodatkowo jakieś zdjęcia. Możecie też zlecić mi druk większej ilości zdjęć, lub innych formatów zdjęć – to podlega indywidualnej wycenie.

  Sesje świąteczne przeznaczone są dla dzieci powyżej 6 miesięcy. Jeśli masz młodsze dziecko i chcesz wziąć udział w świątecznej sesji rodzinnej – zadzwoń, razem na pewno coś wymyślimy!


  Fotograficzna sesja świąteczna w Łodzi – aranżacje

  Scenka dziecięca jest utrzymana w ciemnych i ciepłych barwach, natomiast scenka rodzinna w minimalistycznym stylu, z jasnym tłem i elementami gałęzi, lampek i bombek.

  Scenka dla rodzin jest utrzymana w jasnym klimacie. Są drzewka (nie choinki 😉 – aronia 🙂 ) ubrane w bombki, jasne tło podświetlone niebieską lampą.

  Obserwuj na Instagramie/Facebooku – w relacjach będę zamieszczał dodatkowe informacje 🙂

  Sesja świąteczna – co ubrać?

  Ubierzcie się jak na wigilię. Dobrze by było żebyście wyglądali spójnie. W miarę możliwości podobnie lub nawiązywali jakimś elementem do siebie. Proponuje białe/jasne gładkie koszule, do tego jeansy w miarę dopasowane kolorystycznie. Dodatkowo możecie założyć świąteczne sweterki jeśli takie macie. Raczej będziecie fotografowani bez butów – możecie zabrać ciepłe kapcie. 

  W studio będzie miejsce gdzie na spokojnie się przebierzecie więc jeśli macie życzenie zabrać ze sobą więcej niż jeden zestaw – zapraszam.

  Pamiętajcie o tym, że podczas świątecznej sesji dominującymi kolorami będzie złoto, czerwień i biel. 

  Ile kosztuje sesja świąteczna?

  Koszt Bożonarodzeniowej sesji świątecznej to 350zł za 5 zdjęć. Zdjęcia przekazuje w formie elektronicznej oraz jako wydruki wielkości 20x30cm. Istnieje możliwość dokupienia kolejnych zdjęć w cenie 35zł/szt (razem z wydrukiem). Tak jak napisałem wcześniej – możecie również zlecić mi druk większej ilości zdjęć – kiedy np chcecie obdarować dziadków takim samym zdjęciem z sesji świątecznej. To samo tyczy się też formy – wielkości zdjęcia, na czym będzie drukowane – płótno/akryl/album?

  Żeby zarezerwować termin wymagam zadatku w wysokości 150zł na numer konta: 54 2530 0008 2059 1064 5246 0001. W tytule przelewu należy wpisać swoje imię i nazwisko, a także datę i godzinę rezerwacji.

  Na każdą sesję wystawiam fakturę na osobę fizyczną.  Świąteczna sesja w domu

  Jeśli nie odpowiada Ci klimat świątecznej sesji, a jednak chciałabyś/chciałbyś świąteczne zdjęcia rodziny – zaproś mnie do siebie. Mogę przyjechać z oświetleniem i tłami, tak żeby uzyskać warunki studyjne. Proponuje również lifestylową sesje świąteczną. Lifestylowa sesja świąteczna to sesja w naturalnych, domowych warunkach. Koszt domowej sesji świątecznej to 680zł za 10 zdjęć. Dojazd w granicach Łodzi gratis.

  Świąteczna sesja fotograficzna – prezent

  Jeśli nie możesz bądź zwyczajnie nie czujesz sesji świątecznych, zawsze możesz sprawić komuś taką sesję w prezencie! Wykup voucher na świąteczną sesje zdjęciową i podaruj go bliskim. Więcej o Voucherze tutaj.


  Jeśli masz jakieś pytania – skomentuj ten wpis, napisz do mnie przez formularz na TEJ STRONIE, lub złap mnie na Facebooku lub Instagramie 🙂


   1 comment

  • blazej 15 listopada 2021
   Reply

   modelki to oczywiście moja śliczna żona Dominika i słodka córka – Marianna 🙂 dzięki dziewczyny 🙂

  • Leave a comment