fbpx

Wyjątkowa sesja zdjęciowa na Dzień Matki: Zaskocz swoją mamę niezapomnianym prezentem

by blazej
20 maja 2023

Dzień Matki to wyjątkowa okazja, aby pokazać swojej mamie, jak bardzo ją kochasz i doceniasz. Co może być lepszym prezentem niż piękne i pełne emocji zdjęcia, które będą przypominać Wam te wyjątkowe chwile? Oferujemy sesje zdjęciowe na dzień mamy, które pozwolą Wam stworzyć niezapomniane wspomnienia i uwiecznić więź między Wami.

Sesja studyjna dla mamy: Magiczne kadry pełne miłości

Sesja studyjna dla mamy to prawdziwa uczta dla zmysłów. Przeniesiemy ją do profesjonalnego studia, gdzie stworzymy magiczne kadry, pełne miłości, czułości i uśmiechów. Wykorzystam profesjonalne oświetlenie i ciemne tło, aby skupić uwagę na Waszej relacji. Sesja trwa około 1 godziny, a w cenie 600 zł otrzymacie 5 wyjątkowych zdjęć.

Sesja Mama+Dziecko: Wspomnienia na zawsze

Jeśli chcecie uwiecznić więź między mamą a dzieckiem, sesja Mama+Dziecko to doskonały wybór. Razem stworzycie piękne kadry, pełne radości, czułości i wzajemnej miłości. Czas spędzony na sesji będzie nie tylko okazją do zrobienia zdjęć, ale również do stworzenia niezapomnianych wspomnień. Sesja trwa około 1 godziny, a w cenie 600 zł otrzymacie 5 wyjątkowych zdjęć.

Sesja plenerowa dla mamy: Piękno natury, piękno więzi

Jeśli lubicie bliskość natury i chcielibyście uwiecznić swoją więź na tle malowniczych krajobrazów, sesja plenerowa dla mamy to idealne rozwiązanie. Wyruszcie razem w podróż po pięknych miejscach, a nasz fotograf uchwyci dla Was najpiękniejsze chwile. Sesja trwa około 1-2 godzin, a w cenie 600 zł otrzymacie 5 wyjątkowych zdjęć.

Dodatki i voucher fotograficzny: Indywidualizm i wyjątkowość

Chcemy, aby sesja była dopasowana do Waszych oczekiwań, dlatego oferujemy dodatkowe usługi. Możecie wykupić profesjonalny makijaż, który podkreśli Waszą naturalną urodę i sprawi, że będziecie wyglądać jeszcze piękniej na zdjęciach. Ponadto, istnieje możliwość dokupienia dodatkowych kadrów, aby mieć jeszcze więcej pięknych wspomnień.

Jeśli chcielibyście podarować niezapomnianą sesję zdjęciową na Dzień Matki, mamy dla Was voucher fotograficzny. To idealny prezent, który pozwoli Waszej mamie samodzielnie wybrać termin sesji i cieszyć się niepowtarzalnym doświadczeniem.

Niech tegoroczny Dzień Matki będzie wyjątkowy. Zarezerwuj sesję już teraz i spraw swojej mamie prezent, który przetrwa wieczność. Skontaktuj się z nami pod numerem 536096904 , aby uzyskać więcej informacji i zarezerwować termin. Sesja zdjęciowa na Dzień Matki to wyjątkowy sposób, aby wyrazić miłość i docenić najważniejszą osobę w swoim życiu.

    Leave a comment