fbpx

Voucher na sesję fotograficzną

by blazej
17 maja 2021
voucher na sesje fotograficzna

Hej!

Od teraz w mojej ofercie znajdziecie również Voucher na sesję fotograficzną

Wiem, że czasem trudno wykupić sesję zdjęciową dla siebie, bo „nie jestem fotogeniczna/fotogeniczny, źle wychodzę na zdjęciach, nie lubię fotografów. Ale innych lubimy oglądać – bez względu na pobudki i jakość tych zdjęć.

Przygotowałem dwie wersje kart podarunkowych we współpracy z Panem Piotrem ze Składu Farb i Papieru. Obie opcję są klejone z dwóch warstwa papieru. Na froncie znajdziecie róż lub zieleń z białym nadrukiem, z tyłu – bardzo przyjemny w dotyku biały papier z szarym nadrukiem.

voucher na sesje fotograficzna zdjęcie z gory

Voucher na sesję fotograficzną – dla kogo?

Pomyśl o swoich bliskich – czy mają dużo zdjęć? Chciałabyś/Chciałbyś cudowną pamiątkę, coś co powiesisz na ścianie lub postawisz na kominku? Coś co przypomni Ci o nich za 10, 20, albo 30 lat? Voucher jest przeznaczony dla każdego. Możesz dzięki niemu zrealizować sesję zdjęciową dla swojego znajomego lub znajomej. Może tez być wspaniałym prezentem na Dzień Mamy lub Dzień Ojca. Może to pomysł na Dzień Babci, albo Dzień Dziadka – taka przyjemna sesje portretowa, lub sesja zakochanych nadal dziadków. Może Twój znajomy jest pszczelarzem i chciałbyś żeby miał fajne zdjęcia, albo ma sad o który się troszczy i jest to dla niego całe życie. A może Twój znajomy ma zwierzątko które jest dla niego całym światem i chciałby zachować te chwile na dłużej? To są nieliczne przykłady które możesz odnieść do swoich znajomych i bliskich i obdarować ich takich voucherem na sesję wizerunkową lub jakąkolwiek inną sesję zdjęciowa.

Voucher fotograficzny – na jaką sesję?

Może to być voucher na sesję rodzinną, voucher na sesję świąteczną, voucher na sesję ciążową, voucher na sesję noworodkową, voucher na sesję portretową, voucher na sesję intymną, voucher na sesję kobiecą, voucher na sesję męską, voucher na sesję dla par, voucher na sesję plenerową – może to być również voucher na sesję poślubną. Voucher może zostać też wykorzystany bardziej formalnie – np voucher na sesję biznesową, voucher na sesję wizerunkową (czyli środowiskową sesję biznesową). Możliwości są nieskończone, tak na prawdę ogranicza nas w tym momencie tylko pomysł.

Voucher na sesję zdjęciową – cena

Koszt voucheru fotograficznego jest zależny od jego zakresu i waha się od 400-1200zł i jest wpisany na odwrocie. W ramach vouchera możesz też zrealizować album ze zdjęciami, fotoksiążkę, czy odbitki. Obdarowany tak na prawdę może zmienić typ sesji fotograficznej – ważne aby mieścił się kwocie z vouchera.

Skorzystaj z formularza, opisz na czym Ci zależy, z jakiej okazji miały by być zdjęcia, dla kogo planujesz zakup, a ja w max 24h odpiszę lub oddzwonię

Voucher na sesję foto – gdzie

Voucher nie ma ograniczeń co do lokalizacji, jeśli chcesz zrealizować sesję w górach lub nad morzem – super, jedziemy 🙂

Musisz pamiętać, że dojazd na sesję w granicach Łodzi i promieniu 15 km od niej jest bezpłatny, natomiast dalsze wyjazdy to koszt dodatkowy liczony wg wzoru: liczba kilometrów (wg wskazań Google Maps) *0.83gr.

Voucher na sesję – jak wygląda realizacja wykupionej sesji?

Każdy voucher ma ustaloną datę, do której powinien zostać zrealizowany, zwykle jest to kilka miesięcy od daty zakupu – zależnie od okazji. Na voucherze jest zostawiony mój numer telefonu i adres e-mail. Kiedy obdarowany dzwoni do mnie – ustalamy szczegóły sesji, datę, dzielimy się inspiracjami i gotowe 🙂 Widzimy się na sesji a potem cieszymy się ze zdjęć 🙂

Masz pytania? Chciałbyś wykupić voucher? Skorzystaj z formularza i wyślij zapytanie o voucher

    Nie widziałaś/widziałeś mojego portfolio?!

    voucher na sesje fotograficzna mozaika